ЗДО №2, ”Дзвіночок”, Гайсин
Вінницька область, Гайсинський район

Веселі колобочки

Група «Веселі колобки» 

Вихователі: Голуб Тетяна Іванівна

Помічники вихователя: Блажко Людмила Анатоліївна

Ми веселі колобочки,
Ми чіїсь сини і дочки.
В світ дитинства ми мандруємо,
І співаємо і танцюємо.

 

Любимо в садочку гратись,
Веселитись, розважатись.
Кожен день будемо зростати,
Щоб раділи тато й мама.

Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників;
Виховувати цікавість до музичного мистецтва, до народних традицій, шанобливе ставлення та любов до природи, почуття дружби та взаємодопомоги;
Навчати вслухатися в музику, реагувати на її зміну, фантазувати, визначати настрій музики, навчати співати чітко проспівуючи музичні фрази, рухатися під музику відповідно до її характеру та настрою, чітко та впевнено виконуючи танцювальні рухи.

Мета: розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників;
Виховувати цікавість до музичного мистецтва, до класичної музики, шанобливе ставлення до природи, почуття дружби та взаємодопомоги;
Навчати вслухатися в музику, реагувати на її зміну, фантазувати, співати чітко проспівуючи музичні фрази, природним голосом, рухатися під музику відповідно до її характеру та настрою чітко та впевнено виконуючи танцювальні рухи

Мета: розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників;
Виховувати цікавість до музичного мистецтва, до класичної музики, шанобливе ставлення до природи, почуття дружби та взаємодопомоги;
Навчати вслухатися в музику, реагувати на її зміну, фантазувати, співати чітко проспівуючи музичні фрази, природним голосом, рухатися під музику відповідно до її характеру та настрою чітко та впевнено виконуючи танцювальні рухи.

Ліплення. "Білочка"
Мета:  Розвивати естетичний смак, дрібну моторику рук. Виховувати любов до тварин. Вчити ліпити комбінованим способом

Мета: розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників, роширювати поняття про народні традиції ;
Виховувати цікавість до музичного мистецтва, любов та повагу до народних традицій, почуття дружби та взаємодопомоги;
Навчати вслухатися в музику, реагувати на її зміну, фантазувати, співати чітко проспівуючи музичні фрази, природнім голосом, прислухатися до свого співу, рухатися під музику чітко та впевнено виконуючи танцювальні рухи.

Заняття з ліплення. Тема: гостинці для звірят. Закріпити вміння розказувати пластилін прямими рухами, витягувати, скочувати. Виховувати турботливе ставлення до тварин. Вчити ліпити моркву,  горіхи​.


Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників, збагачувати знання про свято Миколая,
Виховувати цікавість до музичного мистецтва, почуття дружби, взаємодопомоги, шанобливого ставлення до народних традицій,
Навчати рухатися під музику відповідно до її характеру та настрою, співати чітко проспівуючи музичні фрази, вслухатися в музику та реагувати на її зміну, визначати темп, характер твору.

Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників, збагачувати знання про зиму.
Виховувати цікавість до музичного мистецтва, любов до природи через музику, почуття дружби та взаємодопомоги.
Навчати фантазувати, рухатися під музику чітко та впевнено виконуючи танцювальні рухи, вслухатися в музику, визначати настрій, темп та характер твору, удосконалювати вокальні здібності.

 

Заняття з логіко - математичного розвитку.  Розвивати логічне мислення під час дидактичної гри " Судоку" .  Закріпити лічбу  число і цифру 1,2. Продовжувати вчити порівнювати предмети, встановлювати рівність, позначати цифрами кількість.

Заняття з логіко- математичного розвитку. Мета: розвивати логічне мислення  пам'ять.  Закріпити лічбу за участю різних аналізаторів(  cлух, дотик, зір), порівняння множин, геометричні фігури.

Заняття з малювання. Тема: Дівчинка в довгій шубі. Розвивати естетичний смак, відчуття ритму. Виховувати охайність. Вчити малювати дівчинку в довгій шубі, передавати частини тіла( голова, руки, очі  ротик). Закріпити вміння затоновувати малюнок.


Мета:розвивати музичний, почуття ритму, вокальні навички дошкільників;
виховувати цікавість до музичного мистецтва, любов до природи, почуття дружби, повагу один до одного;
навчати вслухатися в музику, емоційно реагувати на зміну музики, співати чітко проспівуючи музичні фрази, рухатися під музику чітко та впевнено виконуючи танцювальні рухи.

 

Тематичний тиждень " Дикі тварини" заняття малювання. Мета: розвивати естетичний смак, відчуття ритму; виховувати турботливе ставлення до тварин. Продовжувати знайомити дітей з нетрадиційними техніками малювання - вуглинкою

Заняття з логіко математичного розвитку. Лічба за участю різних аналізаторів. Орієнтування в просторі. Ознайомлення з кубом.

Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, музичні здібності, загальну моторику дошкільників;виховувати здатність образно сприймати музику;навчати правильного мовленнєвого дихання, рухатися під музику відповідно до зміни їі настрою та характеру, співати чітко проспівуючи музичні фрази.

Мета:розвивати музичний, вокальні навички, почуття ритму дошкільників; виховувати цікавість до музичного мистецтва, любов до природи через музику;навчати розрізняти та називати темп, характер музичного твору, співати природним голосом, проспівуючи чітко музичні фрази, рухатися під музику чітко та впевнено, відповідно до настрою музичного твору.

Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників,уміння емоційно відгукуватися на музику;виховувати цікавість до музичного мистецтва, виховувати почуття задоволення від спільної діяльності, почуття дружби, повагу до людської праці;навчати рухатися під музику відповідно до її настрою та характеру твору, визначати настрій, темп та характер музичного твору, реагувати на зміну музики, співати чітко проспівуючи музичні фрази.

Тематичний тиждень " Моя країна- Україна" Заняття з аплікації.Прапор України.


Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників;виховувати цікавість до музичного мистецтва та до музичних творів українських композиторів;навчати вслухатися в музику, визначати її характер, настрій та темп, співати чітко проспівуючи музичні фрази.


Тема тижня " Хліб - усьому голова"

 


Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму, вокальні навички дошкільників;виховувати цікавість до музичного мистецтва, почуття дружби та взаємодопомоги;навчати вслухатися в музику, визначати її настрій та характер, співати чітко проспівуючи музичні фрази природним голосом, легко та невимушено, рухатися під музику відповідно до їі ритму та характеру, чітко виконуючи танцювальні рухи.


Мета: розвивати музичний слух, почуття ритму, співочі та рухові навички дошкільників;виховувати цікавість до музичного мистецтва, почуття любові, поваги та взаємодопомоги; навчати вслухатися в музику, реагувати на її зміну, чітко відображати ритмічні малюнки, співати легко, невимушено, рухатися під музику чітко виконуючи танцювальні рухи.


Мета :розвивати вокальні навички, почуття ритму та рухові вміння дошкільників; виховувати цікавість до музичного мистецтва, любов до природи через музику; навчати злагоджено рухатися під музику, розуміти емоції та почуття виражені в музиці, співати чітко проспівуючи музичні фрази.


Мета:розвивати музичний слух, почуття ритму та співочі навички дошкільників;виховувати почуття любові та бережливого ставлення до природи, цікавість до музичного мистецтва;навчати вслухатися в музику та реагувати на її зміни, рухатися відповідно до її характеру, співати чітко проспівуючи музичні фрази.


Тема тижня " Моя родина" Тарілочка для бабусі.

Мета: Ознайомити з декоративним розписом, українським посудом.


Тематичний тиждень " Дитячий садок" спогади про іграшки в дитячому садочку.

Україна починається з будинку, в якому я народився,

з дерева, яке посадив мій тато.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Тематичний тиждень " Осінь завітала" Ознайомлення з нетрадиційними техніками малювання. Милування в природі.


Слухання аудіоказки В. СУХОМЛИНСЬКОГО" Як їжачок до зими готувався" Аплікація "їжачок"


Музичне заняття (середня група) 

 Мета: розвивати музичний слух та почуття ритму, сенсорні музичні здібності дошкільників;виховувати любов до музичного мистецтва ;продовжувати навчати грати на нетрадиційних інструментах.


Музичне заняття (середня група)

Мета:розвивати музичний слух, вокальні навички дошкільників;виховувати цікавість до музичного мистецтва, любов до природи;навчати дітей розуміти емоції та почуття виражені в музиці, рухатися під музику відповідно до їі ритму та характеру, навчати співати чітко та виразно проспівуючи музичні фрази.


Судоку для дітей під час онлайн навчання.
Судоку корисне для формування розуму, логіки та кмітливості. Вони допомагають оволодіти навичками вирішення математичних задач, обдумуванню  послідовності і схем дій. Діти отримають задоволення від того, що вони самостійно знаходять шлях до вирішення поставлених задач.

Логін: *

Пароль: *