ЗДО №2, ”Дзвіночок”, Гайсин
Вінницька область, Гайсинський район

Матеріально-технічна база

            ЗДО №2 «Дзвіночок» засновано у 1964 році. Заклад розміщений у двох двоповерхових приміщеннях , проєктна потужність  - 155 дітей. За весь період існування закладу було проведено капітальний ремонт приміщень закладу, капітальний ремонт системи опалення , побудовано власну котельню, яка працює на альтернативному виді палива (пелети).

        Адміністрація закладу разом із колективом та батьками дітей постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази , підтриманню її в робочому стані.

       Кожен рік виконується косметичні ремонти всіх групових кімнат, коридорів, кабінетів, харчоблоку.

     Стан території задовільний, прогулянкові майданчики відокремлені один від одного, підходи до будівель мають тверде покриття, у вечірній час вони освітлені.

     Ігрові та спортивний майданчики мають належний стан, вони обладнанні  тіньовими навісами, гірками, гойдалками, пісочницями та іншим ігровим та спортивним обладнанням.

    Приміщення знаходяться на значній відстані від проїжджої частини дороги, мають достатнє природнє освітлення , їх стан задовільний. Кожна групова кімната простора, гарно естетично оформлена, має все неюбхідне для проведення освітнього процесу, ігор, відпочинку дітей. В кожній групі силами працівників та батьків створено міні-музеї, які ефективно-використовуються в процесі освітньої діяльності .

     В закладі є дві спортивно-музичні зали, які використовуються для музичних занять, занять з фізкультури, проведення різних свят, розваг, зборів, нарад. Зали обладані музичними центрами, мультимедійною  дошкою, ноутбуками, телевізором.

     Майже всі кабінети та музично-спортивні зали  мають доступ до мережі Інтернет та можливість використання вільної зони Wi-Fi.

    Навчально-методичне  забезпечення дозволяє в  повному обсязі виконувати навчальну программу, за якою працює коллектив закладу.

     Харчоблок ЗДО поділений на цехи, забезпечений технологічним обладнанням (м’ясорубка, протирально-різальна машина, міксер, овочерізка, духова шафа, холодильники). Нещодавно замінено на харчоблоці столи , ванни для миття посуду , встановлено електросушарку для рук.

 В закладі організовано трьохразове харчування дітей.

      Медичне  обслуговування  в ЗДО здійснюється кваліфікованим медичнгим персоналом. В кожному корпусі є медичний кабінет , облаштований необхідним обладнанням.

    Зараз колектив закладу працює над улаштуванням тимчасового укриття.

 

     

Логін: *

Пароль: *